11. SOUTĚŽ

Dnešní den vám přináším soutěž a zároveň pozvánku.

Dne 28. a 29. 5. 2016 (10-19 hod) se totiž koná Dyzajn market na Piazzetě Národního divadla v Praze. Je to velká prodejní výstava autorské tvorby, které se účastní 180 českých i zahraničních dyzajnérů.
Celý den budou doprovázet koncerty, divadelní představení a módní přehlídky. V nabídce bude i vlastní dyzajnérská kolekce Limitovka, budete moci navštívit se svými dětmi dětský koutek a samozřejmě všude kolem bude spousta dobrého jídla.
Celá akce je bezbariérová a je zdarma!!! Pokud vás to zajímá, nezapomeňte si kliknout na událost, ať všechny informace máte z první ruky - ZDE.

Dyzajn market se koná 5x do roka. Obvykla na piazettě Národního divadla. Každý market navštíví přes 20 000 lidí a funguje již 6tým rokem.


Znáte Dyzajn market? Chodíte na něj?
Já už ani nevím, kdy jsem navštívila první, ale vím, že jsem na něj chodila každý rok. Jak v zimě, tak v létě. Dokonce jsem tam objevila firmu, která vyrábí takové plackové naušnice. Ty byly jediné, které mi nehnisaly v uších. Protože jinak bižuterii moje uši nesnesou. A tahle firma nám na míru vyráběla manžetové knoflíky na naší svatbu. Takže pokaždé tam můžete objevit někoho zajímavého, jehož výrobky vám zaručeně padnou do oka.


Já bych ale chtěla vypíchnout food část. Přecijenom od toho tu jsem. Jak mi vyprávěla Terka (zakladatelka Dyzajn marketu), tak si vždy velmi zakládá na výběru nabídky jídla. Nechce nic komerčního. Zakládá si na kvalitě a originalitě. A s tím musím naprosto souhlasit.

Letos si můžete dát něco dobrého v ILoveEspresso, Martin´s bistro (na to se moc těším), Frank´s, Champagneria, Poctivé sirupy, Upekla (ty miluji), Creperie na cestě, Creme de la Creme, Báhn Mí Freta (och), VinCafféé (mají úžasnou kavárnu na Žižkově), Coco King a Cakeland Hanky Maryškové. To je, co?

Tak s kým se tam potkám? Já tam budu v sobotu 28. května od dopoledne a budu reportovat celý market, ale hlavně jídlo.
Pro ty, kteří se tam nemohou dostat, což je opravdu škoda, tak vše budu dokumentovat a natočím z celé akce video a napíši článek. Takže nikomu nic neunikne.


NA CO SE NA DYZAJN MARKETU NEJVÍCE TĚŠÍTE?

O co se hraje?
2x žabička od Studio Malínká (která slouží jako pítko) + 2x kalhotky na žábu od Ušito (díky kterým jde žába zavěsit na krk) + 2x 13 voucherů (každý v hodnotě 100 Kč ke každému ze stánků s jídlem(
Myslím si, že je opravdu lákavé ochutnat od každého z food vystavovatelů něco dobrého.


Po zveřejnění všech soutěží vydám jeden článek, ve kterém uvedu vítěze všech soutěží!!!

Krásný den
Kačí 41 komentářů:

 1. Dobré ráno Kačí =) Koukala jsem na stránky dyzajnmarketu a opravdu se mi zalíbil koncept HejRumBum. Nejen, že mají opravdu chytlavý název, ale nápad propojení 3D tiku a přírody má něco do sebe. Z food části jsem zvědavá na Frank's a Poctivé sirupy.
  jackovova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Dobré ranko ;) normálně se až stydím, ale ještě jsem se nikdy na Dyzajn market nedostala, v plánu to bylo několikrát, ale nevyšlo to. Letos to doufám vyjde a budu se těšit úplně na všechno :D :D

  OdpovědětVymazat
 3. Hezké upršené ráno :),
  na Dyzajnmarket chodím kvůli zajímavým lidem - taková koncentrace na jednom místě se totiž nevidí jen tak často. Ale hlavně (a o tom nikomu ani muk!) se už nemůžu dočkat báječných dortů a koláčů od Upekla!
  Tak třeba se tam potkáme,
  K.
  http://inkpotstories.com/

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, nikdy jsem tam nebyla. Bohužel to mám z ruky, ale celkově to musí být fajn akce :)

  OdpovědětVymazat
 5. Na Dyzajn market se bohužel nechystám, i když bych ho někdy ráda navštívila. Leč máme v ten samý den v Brně Slavnosti moře a to si jakožto závislý mořskožrout nemůžu nechat ujít... A navíc mám ten den narozeniny, takže bych se nerada vzdalovala rodinnému kruhu, co kdyby přišlo nějaké nenadálé překvapení O:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Kačí, bohužel jsem na této akci ještě nebyla a asi ani nikdy nebudu. Což je škoda. Bydlím dost daleko. Přeji krásný den

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné dopoledne, na Dyzajnmarketu jsem zatím nebyla, ale koukala jsem na jejich webovky a zaujaly mě STELLION, eero, Slastidolls a z jídla a pití ILoveEspresso (miluju kafe :-)) a Frank's. Jinak vše vypadá velice zajímavě, ale tyto věci me zaujeli dle obrázků nejvíce :-) Určitě se tam pokusím stavit, abych se aspoň letmo podívala :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Dobré ráno Kačí:)
  Na Dyzajn marketu zbožňuji to, že tam vždy objevím něco originálního a něco, co mě naprosto nadchne. Jednou jsem se na přehlídce totálně zamilovala do jednoho kabátku, ale byla to bohužel nešťastná láska, od té doby jsem se s ním nesetkala.
  Ovšem vždy je pro mě hlavním cílem jídlo. Jsem milovník jídla a teď ho bohužel kvůli maturitě trochu zanedbávám, ale 17. května budu mít po a už se těším na všechny akce behěm léta kam se podívám. A na Dyzajnmarket jsem extra natěšená.

  OdpovědětVymazat
 9. Dyzajnmarket znám, ale bohužel jsem ještě nebyla, neboť vzdálenost Praha - Ostrava sice není nepřekonatelná, ale přece jen je to trochu z ruky, a tak můžu aspoň závidět, jaké fajn věci tam v té Praze máte :-)))

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj Kačí, nikdy jsem na dyzajn marketu nebyla a slyším o něm poprvé, ale už teď je mi líto, že nemám možnost se tam dostat. S přítelem naprosto milujeme jídlo, takže u nás by vedlo jídlo a umění k tomu, dokonalá kombinace :)

  OdpovědětVymazat
 11. Jsem zvědavá na Frank's :)))
  terezie.simotova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj KAčí, nejvíce se Z food těšim na Frank's a Poctivé sirupy. Celkově hlavním cílem bude jídlo :D
  Tereza.Dr@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj, na Dyzajn marketu mě letos zaujala ta atmosféra. Jinak se těším na tu atmosféru.

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj, je těžké vybrat to na co se nejvíce těším,ale okouzlila mě dřevěná pera Kayu. llinda@stejskal-cz.com

  OdpovědětVymazat
 15. AHOJ! Na DYZAJN MARKETU jsem ještě nebyl, ale zní to skvěle. Těšila bych se na originalitu, nápadivost a představivost dnešním lidí. Mohla bych tam pochytit nějakou inspiraci a múzu a dostat nějaký dobrý nápad. Přece jenom inspirace není nikdy dost. Nejlepší je, že tato akce není jednou, ale 5x do roka a to je prostě úžasné :) . Mějte se nádherně :)

  OdpovědětVymazat
 16. AHOJ! Na DYZAJN MARKETU jsem ještě nebyl, ale zní to skvěle. Těšila bych se na originalitu, nápadivost a představivost dnešním lidí. Mohla bych tam pochytit nějakou inspiraci a múzu a dostat nějaký dobrý nápad. Přece jenom inspirace není nikdy dost. Nejlepší je, že tato akce není jednou, ale 5x do roka a to je prostě úžasné :) . Mějte se nádherně :)

  OdpovědětVymazat
 17. Na každém Dyzajnmarketu si vždycky koupím nějaký pěkný doplňek, ale nejvíc se asi těším na Créme de la Créme. Ty jejich veggie zmrzliny byly fakt pohádkový, tak snad je tam budou také mít. :)

  OdpovědětVymazat
 18. Já jsem tam bohužel ještě nikdy nebyla, ale líbí se mi ten nápad, a tentokrát bych chtěla dorazit :) Ta žabička je fakt strašně roztomilá :D
  natty101@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Hmmm, loni jsme tam s dcerkou objevily neskutečné zmrzliny od Angelato, letos zkusíme Créme de la Créme :-)

  OdpovědětVymazat
 20. Jsem bohužel nepolíbená dyzajn marketem, ale o to více byhc se na něj ráda podívala. určitě bych se těšila nejvíce na to jídlo. Hmm...vyhrát ty poukazy by se hodilo .-)

  OdpovědětVymazat
 21. Já se nejvíce těším na ty super lidičky v každém stánku, kteří každého zákazníka vítají s úsměvem. Na výbornou kávu a bezlepkové zákusky, kterými se s kamarádkami prejime k prasknutí :-). Taky na to, že objevim něco co mi doplní šatník a bude to takový unikát, který jen tak někdo mit nebude. No prostě na den stravený v přítomnosti super lidi. Dyzajn market je pro me srdcovka.

  OdpovědětVymazat
 22. Nikdy jsem tam ještě nebyla, takže se těším na nový zážitek a prostě jak to bude celé vypadat ;)

  tripsandweekendactivities.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 23. Ahoj Kaci,na dyzajn market chodim po celou dobu co market odstartoval :-) miluji lidi,atmosferu mista,neotrele designove vecicky,i moznost dat si neco dobreho k jidlo :-) chodim kazdy rok s kamaradkou,vzdycky si to uzijeme a prinesu si neco zajimaveho domu...miluji broze,nahrdelniky...a uz se tesim na Kvetnovy :-)
  barbora.vagneru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Půjdu si do Stellionu pro nějakou další krásnou brož :-)

  OdpovědětVymazat
 25. Ahooj, musím se přiznat, že o Dyzajnmarketu slyším prvně�� Ale zaujal mě tak, že si datum hned píši do diáře�� Těším se na celkovou atmosféru a originální designové věci, no a na jídlo taky samozřejmě �� Veggie zmrzlina i všechny dortíky vypadají lákavě�� Děkuji moc za skvělý typ a těším se na skvělý zážitek!��

  OdpovědětVymazat
 26. Ahojky, na Dyzajnmarket chodívám a je to úžasné, design miluju! Naposledy mě uchvátily tašky šité z bezpečnostních pásů a vynikající dobroty od Upekla. Jejich skořicový šnek byl opravdu lahůdka! Šárka B. bambs@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Samozřejmě se moc těším na vše, ale nejvíc se těším jako každý rok na setkání s úžasnými, zajímavými a hlavně inspirujícími lidmi, kterých je na tomto festivalu až až. A taky na tu kouzelnou atmosféru, která se nese celým festivalem. Už se posledního květnového víkendu nemůžu dočkat ;-)

  OdpovědětVymazat
 28. Ahoj,ještě nikdy jsem na dyzajn marketu bohužel nebyla,letos to snad už určitě vyjde ,jinak se tesim na módní kousky a skvěle jídlo a atmosferu

  OdpovědětVymazat
 29. Doteraz som nevedela, že niečo také existuje a nechápem, ako ma to mohlo obísť. Keď o tom teraz už viem (ďakujem :) ) tak sa tam isto pôjdem pozrieť. Najviac sa teším na kooopu inšpirácie a skvelých nápadov. Je ich tam toľko, že vybrať jedno mi príde až nefér :D

  OdpovědětVymazat
 30. Zatím jsem nebyla. Nejvíc mě láká atmosféra. Nika nika.urbanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Na boží gelato a snad krásné počasí!
  eeelis6@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Na dyzajn marketu jsem ještě nebyla, ale musela jsem si prohlédnout stránky, na které jste zde odkázala. Hned mě zaujal HejRumBum. Kdyby Praha byla blíže, tak bych si tuhle událost nenechala ujít :) petras.hana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Na Dyzajn Market chodím celkem pravidelně. A nejvíce se vždy těším na originální šperky a doplňky. :-)

  OdpovědětVymazat
 34. Moc ráda bych se podívala, ještě jsem na DyzajnMarketu nebyla.. :)
  Určitě by mě tam zajímalo něco originálního:)

  OdpovědětVymazat
 35. snad to už konečně stihnu... vždycky mi nevyjde termín, nebo jsem nemocná, nebo mi do toho neco vleze... jelikož jsem blázen do náušnic, tak já bych šla určitě po doplncích, co jsem koukala na webu, tak to vypadá fakt super... a hlavne to nebude mít nikdo další :)
  a ty žabičky vypadají taky nádherne :)

  OdpovědětVymazat
 36. na ochutnávku a inspiraci u stánku Cakeland Hanky Maryškové

  OdpovědětVymazat
 37. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 38. Nikdy jsem na DyzajnMarketu ještě nebyla, bydlím na Moravě, ale na tento bych ráda zajela, jako odměna po maturitě :) Voucher by mě potěšil :)

  OdpovědětVymazat
 39. Na DyzajnMarketu jsem nikdy nebyla, ale určitě mám v plánu se tam někdy podívat. A na co bych se těšila - na všechno nové, co bych mohla ochutnat! :-D

  OdpovědětVymazat
 40. Ahooj Kačí,

  děkuji za připomenutí této úžasné akce. Doufám, že mi to vyjde. Já osobně moc obdivuji všechny šikovné lidi, kteří tohle dokázali a jdou si za svým snem. Určitě bych si odnesla nějaké originální kousky, dyzajnovky :-D a také bych určitě hodně mlsala :-) Měj se stále usměvavě sobrovajana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Hrnečky právě od studia Malíská, takové moje guilty pleasure, vím, že bych neměla, že hrnečků máme mraky, ale vždycky najdu důvod, proč alespoň pár (aby to manželovi nebylo líto žejo) propašovat domů :-)

  OdpovědětVymazat