Pojďte si vysoutěžit vánoční dárky!

středa 25. března 2015

SLEVA NA NÁVŠTĚVU RESTAURACÍProtože už se sbíhá kritika, tak na úvod chci dát prohlášení, že za tenhle článek mi nikdo nezaplatil. Ráda předávám své zkušenosti a tahle určitě stojí za to! :-)

Nedávno jsem objevila jednu novinku a musím se s ní pochlubit. Každý, kdo miluje restaurace, tak toho to bude určitě zajímat.

Objevila jsem webovou stránku www.Bookio.cz. Zahleděla jsem se do jejich stránek a zjistila jsem, že se tu na trhu objevila nová firma, která nám nabízí slevy na návštěvu restaurace a o slevové vouchery se nejedná.

Pokud plánujete oběd, tak zkuste kouknout na tyto stránky. Mají v nabídce několik desítek opravdu pěkných restaurací, hlavně v Praze tedy.

Stačí si rezervovat stůl přes jejich stránky a ihned ušetříte 30% slevu na celou útratu. Tedy i alkohol. Prostě vše.
Základní poplatek je 49-99 Kč. Ale je jedno jestli tam přijdete v 20ti lidech nebo sám/sama :-)
U dané restaurace jsou vždy vypsané dny a časy, kdy si tu rezervaci můžete udělat. V podstatě vyplňujete restauraci nevytížené časy a ona Vám za to nabídne slevu.

Vyzkoušela jsem to na vlastní kůži a opravdu jsem nijak ošizená nebyla. Což bohužel u těch slevových portálů bylo na denním pořádku.
Moje první návštěva přes Bookio byla v restauraci Pastař. O téhle restauraci jsem slyšela už dávno. No dávno. Je otevřená 6 měsíců.
Jak název říkal, měli se specializovat na těstoviny. Což já miluji. Jenže jsem se stále nemohla dokopat tam jít. A dělala jsem chybu. Od prvního kroku do této restaurace jsem věděla, že jsem na správném místě.

Nádherné prostředí, v jedné části prodávají potraviny, v další je pult se sýry, šunky a vajíčky, čerstvými rybami, dále vinná část a celé je to propojeno restaurační částí.

Více o návštěvě v Pastařovi ZDE.
Stále mi pokládáte otázku, čím fotím. Takže:
Olympus PEN E-PL7


2 komentáře:

  1. O Bookio jsem už něco jenom letmo slyšela, ale netušila jsem, že je to spojené s takhle příjemnou cenou. Takže díky za doporučení. Snad mají ale i něco v Brně.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tam si myslím, že bude možná problém, ale jukni se, snad něco v Brně bude :-)

      Vymazat