7. ADVENTNÍ SOUTĚŽ

Dnes budeme soutěžit o knihy. No není to nádhera?

Upřímně, v dnešní době se málo kdo dokáže zastavit a myslím si, že právě kniha nám k tomu dost pomáhá. Protože i když třeba jedu tramvají, otevřu si svou oblíbenou knihu, tak mám najednou pocit, že jsem v jiném světě a prožívám jiný příběh. 
Jednoho dne jsem se dala do řeči s úžasnou firmou Martinus.cz. Asi je znáte. A pokud ne, tak je honem poznejte. Je to parta lidí, kteří stojí za prodejem knih všeho druhu. Dělají to ale jinak. Hodně přátelsky. Jak sami říkají, zakládají si na skvělém zákaznickém servisu a pro své fanoušky mají stále něco nového. 

Když vyšla moje kniha České smoothie, tak právě Martinus.cz se mnou udělali video a právě vy jste mohli soutěžit o několik mnou podepsaných knížek.
Jestli vás to zajímá, tak se můžete podívat zde a rovnou jim dejte odběr:
Jestli stále tápete, co koupit svým nejbližším k Vánocům, tak mám pro vás dobrou zprávu. Dnešní soutěž bude totiž o libovolný výběr knih ze stránky Martinus.cz.

To nejkrásnější na tom celé je, že Martinus.cz mají nyní akci pod názvem "Daruj knihu a 2 hodiny času na čtení" a rozdávají poukázky na 2 hodiny čtení ke každému nákupu. Jde tedy o to, že vám spolu s nákupem zašlou poukázky, kde pak stačí vyplnit komu tyto 2 hodiny darujete a je to. Poté si kdykoliv třeba maminka může tuto poukázku vytáhnout, dát manželovi a ten bude zajisté šůrovat a vařit a ona si zatím může s klidným svědomím číst knihu.

No není to krásný nápad?

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Komu a proč byste věnovali čas na čtení a spolu s jakou knihou?

Já bych jí věnovala svému manželovi, protože za prvé v poslední době vůbec nečte a to dřív četl opravdu hodně a také proto, že mi poslední dobou pomáhá více, než je zdrávo :-)

O CO SOUTĚŽÍME?
2x libovolný nákup v hodnotě 500 Kč plus poukázky na 2 hodiny na čtení (viz fotografie výše)


VÝHERCE 6. ADVENTNÍ SOUTĚŽE:

Prosím vítěze, aby mi napsali na smoothcooking.cz@gmail.com, do předmětu napište 6. Adventní soutěž a pošlete mi váš email a celé jméno. 
Ohlaste se co nejdříve, protože DM je již tuto sobotu a neděli.


88 komentářů:

 1. Já Martinusu poznala nedávno, už mám za sebou 2 úspěšné objednávky akazdou chvíli si projíždíme jejich stránky a rozšiřuji svůj wishlist :D
  Čas na čtení bych věnovala mě mamince- na s námi všemi spoustu práce a já bych ji to tak ráda vynahradila! A knížka, kterou bych ji vybrala? Nějaký historický román by byl jasnou volbou :)
  Přeji hezký adventní večer :)
  Štepánka T.

  OdpovědětVymazat
 2. Já bych věnovala čas mému příteli, který je tak hodný, že za mě i žehlí, takže bych se třeba toho praní a žehlení chytila sama :-) Aby mohl číst Harryho v angličtině.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Kačí,
  já bych časem na čtení obdarovala svoji sestru, které se brzy narodí první miminko - myslím, že bude v jednom kole, a chvíli pro sebe strávenou u knížky (zatímco já budu hlídat mimi) určitě ocení :). Nejspíš bych zvolila nějakou nenáročnou literaturu - napadá mě Harry Potter a prokleté dítě, novinka, kterou jsme ještě ani jedna nečetly, a to jsme na Potterovské sáze vyrostly :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Kačí, já bych darovala čas na čtení mámě. A proč? Prtože vůbec nečte a to myslim si docela škoda. Tvrdí že ji to nebaví. Což nechápu. Takže takhle bych ji ke čtení aspoň navedla. A myslím si že by se jí mohla líbit kniha Bábovky. Podle recenzí mě docela zaujala a mámu by mohla zaujmout taky. Měj se krásně a užívej předvánoční čas ��

  OdpovědětVymazat
 5. Svému příteli, protože dělá každý můj den hezčím, a pěknou knížku bych mu ráda dala k vánocům. Má moc rád knihy od S. Kinga, takže bych vybrala nějakou, co ještě nečetl. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Svému příteli, protože dělá každý můj den hezčím, a pěknou knížku bych mu ráda dala k vánocům. Má moc rád knihy od S. Kinga, takže bych vybrala nějakou, co ještě nečetl. :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, čas na čtení bych ráda darovala sobě :)) Čtu totiž moc ráda, ale od té doby, co mám na světě svoje dva poklady jsem se nezačetla, ani nepamtuji. Jakou knihu bych brala? Asi nějakou pohádkovou :) ať si můžeme před spaním číst pěkně společně. Katka M. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Kačí,
  Já bych rozhodně chtěla věnovat čas na čtení mamce, protože ikdyž doma už nebydlím, tak vím, že chodí pořád do práce z práce..
  Koupila bych ji k tomu knížku bábovky, o které se tolik ještě do nedalvna mluvilo!

  Díky, měj se hezky.

  Kristyna.hytychova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Ahaj Kačí,krásný dárek k Vánocům :-)Dívku ve vlaku jsem dávala minule k Vánocům kamarádce a pak jsem ji sama taky četla. Teď mě zaujala knížka od Patrika Hartla Okamžiky štěstí, darovala bych ji opět kamarádce, protože ráda čte a pak si ji od ní zase půjčím :-) mk18@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj Kačí, to je ale krásná soutěž! Dávání a dostávání knih, to je úplně nejlepší zbůsob obdarovávání! Já bych nadělila knížku svému příteli Kryštofovi, který se teď o mě dlouhou dobu hodně intenzivně staral, protože jsem byla hodně nemocná. Byla by to knížka o komiksovém vydavatelství Marvel, které má moc rád a na poukázku na dvě hodiny na čtení bych napsala, že za něj během čtení vyvenčím a nakrmím jeho psí smečku :-) Ivana P.

  OdpovědětVymazat
 11. 2 hodiny na čtení bych věnovala svojí mamce, která má málo volného času a určitě by se jí nějaký navíc hodil :) Knihu bych ji vybrala Hercule Poirot-povídky protože Poirota miluje :) alzbeta.oujezska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. darovala bych cas na cteni priteli ktery studuje sice cestinu ale ted je na erasmu tak by se mu ceska kniha hodila a zkusila bych navrat do detstvi harryho pottera

  OdpovědětVymazat
 13. Klára Čaňová9. prosince 2016 v 9:50

  Já bych knihu i kartičku na čtení věnovala mojí milované mamince. Vím, že toho má v poslední době až nad hlavu a já bohužel studuji mimo domov, tak jí nemůžu pomáhat tolik, jako bych chtěla. Jinak stejně jako já miluje severské detektivky, hlavně od Jo Nesba, takže některá z jeho knih by byla pravděpodobně jasnou volbou. Takže mami - "Daruji Ti 2 hodiny na čtení, já zatím za Tebe slepím linecké." ♥

  OdpovědětVymazat
 14. Já bych čas na čtení dala mojí mamince, protože moc ráda čte, ale kvůli přesčasům v práci a pečení na vánoce, vůbec nestíhá. A k tomu bych jí darovala nového Harryho Poterra.

  OdpovědětVymazat
 15. Já bych ty dvě hodiny darovala sobě, vypojením internetu! :-)

  OdpovědětVymazat
 16. Nějaké knížky pod stromeček už mám nakoupené, takže bych nejradši koupila nějakou sobě :-D Ale nakonec bych asi přece jen udělala radost někomu z mého okolí a pravděpodobně byc sáhla po novém Ziburovi - byla jsem na projekci a bylo to super boží :)

  motlova.kristyna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Já bych je věnovala taťkovi, věci v práci za něj sice asi neudělám, ale sledovala bych mu zatím výsledky hokeje na intrenetu��

  OdpovědětVymazat
 18. Když se nad tím zamyslím, tak v mém okolí není moc takových čtenářů jako jsem já, dokáži přečíst knížku za dva dny, když mě příběh nadchne a upoutá. Miluji tu představivost a fantazii, kterou můžu zapojit ... čtu opravdu moc ráda a myslím, že toto mám po dědovi, ten čte opravdu moc rád, hlavně cestopisy. Takže bych ten čas věnovala jemu, vím, že z každé knížky je opravdu nadšený a přečte ji stejně rychle jako já... takže poukaz na nákup knížek bych opravdu uvítala, už jich mám několik vyhlídnutých :-) děkuji

  OdpovědětVymazat
 19. Milá Kačí,
  na tvé adventní soutěže jsem se těšila snad celý rok!! :-) Čas na čtení bych věnovala své nejmilejší sestřenici a zároveň nejlepší kamarádce, která je pořád někde na služební cestě a když přijede čeká na ní právě zrekonstruovaný byt a velké uklízení a tak bych za ní třeba umyla okna a jí věnovala dvě hoďky času v dobré kavárně u kvalitní knihy.
  Koupila bych jí knihu Patrika Hartla, Malý pražský erotikon. :-)
  Hezký víkend. :-)
  Adela.tizkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Cas na čtení bych darovala sobecky sobe. Mozna uz jen proto, ze v me rodine vsichni čtou neradi, jediná ja jsem výjimka. Ale take proto, ze v posledni době moc na čtení nemam cas. Moc bych si prala knížku Babovky nebo noveho Harryho Pottera

  OdpovědětVymazat
 21. Ahoj Kačko,
  dvě hodiny čtení bych věnoval své spolužačce, obdivuji ji, zvládá školu, 3 brigády a dokonce pomáhá starat se i o svou neteřinku, navíc zbožňuje knihy a píše i své vlastní příběhy, které by ráda jednou i vydala. Vím, že by ji to udělalo obrovskou radost a taky by si odpočala. A vybral bych jí knihu: Miluj svůj život aby byla pořád tak veselá a všechno zvládala jako teď. Měj se hezky.

  OdpovědětVymazat
 22. Ahoj Kaci :) ja bych určitě darovala čas na čtení memu příteli :) máme totiž doma nově stenatko, takže čas na čtení moc není a to je přítel větší knihomol než ja :) a zároveň bych mu s knížkou rozšířila jeho sbírku knížek, rozhodně bych mu vybrala knížku s fantasy příběhem, ale popravdě bych nejdříve musela prohledat, co už doma má, abych nekoupila něco podruhé :)
  Přeji ti hezky den ❤

  OdpovědětVymazat
 23. mamce, To prší moře a šla bych se psem
  babocka.t@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Cas na cteni bych věnovala své sestře, jelikoz se ted musi hodne ucit do skoly. Libi se mi kniha Divka v ledu.
  Ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Knížka je nejlepší dárek pro všechny :) některé knížky už mám nakoupené, ale chybí mi ještě jedna pro kamarádku
  dzeejnyy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. 2 hodiny na cteni bych venovala manzelovy. Kazdy rok dostane na Vanoce novou knizku od Dominika Dana a uz je 2 knizky ve skluzu.Ty 2 hodky by ho teda nezachranili, ale snad trochu nastartovali:-)lenka.polakovicova7@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Ahoj, čas na čtení bych darovala mojí mamce, má toho opravdu hodně v práci a ještě se pak musí starat o celou rodinu doma. Knížky má opravdu ráda a tak určitě nějakou dostane i pod stromeček. :)

  OdpovědětVymazat
 28. Ahoj Kaci! :) Ja by som rozhodne venovala čas na čítanie mojej skvelej mamine, ktorá miluje knihy a doma má teda peknú zbierku. Aj keď v poslednom čase je veľmi rozlietaná a ako tvrdí, nič nestíha, najmä teraz pred Vianocami. A Vianoce sú predsa čas pokoja a pohody, takže by som jej túto pohodu chcela dopriať, a ja zatiaľ pekne krásne poumývam okná! :D A akú knihu by som jej dopriala? Určite Miluj svoj vek od Cameron Diaz a Sandry Bark. Tá by jej spravila obrovskú radosť, čo by zase spravilo radosť mne. Veď čo je viac, ako robiť radosť tím, ktorých milujeme najviac! :)

  OdpovědětVymazat
 29. Čas na čtení bych věnovala své kamarádce, která toho má o Vánočním čase velmi hodně, čtení přímo miluje, takže by si u něho odpočinula :) Určitě bych ji k tomu věnovala nějaký psychologický román :)

  OdpovědětVymazat
 30. Já rozhodně tatínkovi a nějakou kriminální či detektivku protože on si čas na čtení zaslouží když pořádku pracuje .

  OdpovědětVymazat
 31. Ja bych take asi obdarovala maminu, a hodila by se trebas i kucharka :) o.k.hanicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Já bych je darovala svojí mamince, aby si mohla užít chvilku klidu s knihou co dostane k Vánocům. (Bábovky) kreminek96@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Dvouhodinovku na čtení bych věnovala manželovi, který sice často čte ale jen po večerech chvilku před spaním a nemá z toho ten pravý zážitek jak by si přál /na břehu rybníka sám s kafem v termosce.../ Výběr je jasný - Jo Nesbo.

  OdpovědětVymazat
 34. Čas bych věnovala své mamce, protože moc ráda čte, ale nemá na to tolik času kolik by chtěla. misu.mikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Já bych dvě hodiny času na čtení věnovala svojí mamince, která je pořád v jednom kole a snad nikdy jsem ji neviděla, že by se zastavila :) za to, co pro nás dělala a vlastně dělá doted by si to určitě moc zasloužila.
  Kačka :)

  OdpovědětVymazat
 36. Komu a proč byste věnovali čas na čtení a spolu s jakou knihou?
  Těžká otázka, protože takových lidí mám kolem sebe více než dost.. Nejvíce by si to asi zasloužila má mamča, která je na to se svým časem na cokoliv jak se říká "bledě". Pro ni už ale tento dárek mám v podobě P.S. od Ani Geislerové :-) Dalším v pořadí je můj kamarád, který nevydrží sedět na jednom místě.. práce, škola, výlety,.. zkrátka musí neustále něco dělat.. a pak mi jen řekne: "já bych si něco přečetl, ale..." A jelikož je to obrovský fanoušek Harryho Pottera, tak je to jasné...Harry Potter a prokleté dítě. Věřím, že taková knížka bude bavit i ne úplné čtenáře... a třeba v kamarádovi vzbudí novou "vášeň" pro čtení :-)

  OdpovědětVymazat
 37. Ahoj Kačí, čas na čtení bych ráda věnovala příteli, který poslední dobou nemá kvůli práci na nic čas a vím, že chvíle, kdy se může začíst, je pro něj jednou z nejúčinnějších forem odpočinku od náročné práce. Darovala bych mu některý ze spisů od Borgese, kterého má moc rád. :) Přeju ti krásný advent a těším se na další videa a články. :)

  OdpovědětVymazat
 38. Já bych knížku a čas na čtení věnovala své milované mamce, protože je toho na ní poslední dobou hodně... A navíc to byla ona, kdo mi vnuknul lásku ke čtení a nikdy jí nemůžu oplatit, co všechno mi dala. <3

  OdpovědětVymazat
 39. Ahoj, já bych čas na čtení věnovala manželovi spolu s nějakou nejnovější kuchařkou. Protože ho mám moc ráda a ráda bych mu dopřála opravdu několik hodin klidu, aby si odpočinul :)
  Šárka

  OdpovědětVymazat
 40. Ahoj Kačko, určitě manželovi,čte málo. Přestal číst noviny. Knihu přečte,jen když nějaakou dostane k narozeninám. Pak leží v knihovně. Jeho téma je válka,historie,motorky.

  Tereza
  Terezakoucka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 41. 2 hodiny času na čtení bych věnovala mamince. Málo času je klasika, ale myslím,že bude i ráda, když skládání prádla vymění za Bohatého tátu, chudého tátu, který má několik podob, a tak by je konečně stihla všechny přečíst :).

  OdpovědětVymazat
 42. Svemu priteli, ktery neustale cte vsechny noviny a porad se vzdelava, ale nikdy si nenajde cas na nejakou dobrou knizku, nejlepe zivotopis (nebo mozna 8. dil Harryho Pottera, kdyby vysel?), protoze porad sleduje hlavne ekonomicke a politicke zpravy. A ja bych mu mezitim neco ukuchtila :)

  OdpovědětVymazat
 43. Cas na citanie by som trochu sebecky venovala sebe :-) ... v poslednom case vobec, ale vobec nemam cas na citanie :-( a to som niekedy citala vela, hlavne v metre :-). Urcite by to mala byt kniha o Provence...hocijaka :-) alebo nejaka kucharska.
  Dakujem a pekne Vianoce prajem!
  alzbeta.jaloviciarova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 44. tátovi a knihu s nějakou válečnou tématikou :)

  OdpovědětVymazat
 45. Koupila bych manželovi nějakou pěknou knížku o historii, takové ho zajímají. Dost dlouho už nic nepřečetl, tedy dětské pohádky na dobrou noc nepočítám. :-)

  OdpovědětVymazat
 46. ahoj kačí,asi se mi neodeslal příspěvek. Manželovi bych koupila knihu o válce,čte méně.
  Tereza
  Terezakoucka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 47. Číst knížky byla naše oblíbená činnost od jeho prvních měsíců života. V městské knihovně lezl po čtyřech a domů jsme jezdili s kočárkem naloženým dětskými knížkami. Dnes je mu 18 let, čte pouze sem tam. Ano, věnovala bych knihy určitě svému synovi, aby se začetl a prožil a dozvěděl se něco nového bez připojení na internet :-)

  OdpovědětVymazat
 48. Čtení bylo naše oblíbené již od jeho prvních měsíců života. Lezl po čtyřech v městské knihovně a domů jsme se vraceli s kočárkem naloženým dětskými knížkami. Dnes je mu 18 let a čte minimálně. Ano, věnovala bych knihu svému synovi, aby prožil a dozvěděl se něco nového off line.

  OdpovědětVymazat
 49. Čas na čtení bych věnovala svému synovi. Nechala bych všech povinností a jen mu četla a četla :) Nikie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 50. 2 hodiny času na čtení bych věnovala mojí mamince a ke čtení bych jí vybrala vtipnou knihu Odvrácená strana matky
  Monika Švandrlíková
  svandrlikova.monika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Své mámě. Má toho teď hodně a už potřebuje pořádné odreagování. Cením ji za to, že ještě nic nevzdala a ve všem ji podporuji!

  OdpovědětVymazat
 52. já bych je věnovala kamarádce...zatímco bych jí hlídala Honzíka, má toho teď moc a času na knížky nezbývá...a knížku bych vybrala Tři přání od Liane Moriarty <3
  kaisa.b()centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Milá Kači, 2 hodiny vzácného času bych věnovala své mamince, která čtení miluje. Jako malá jsem si toho moc vážila, že namísto televize si máma vyhradila vždy čas na čtení pohádek nám. Teď už jsme velcí a už s rodiči nebydlíme, ale ráda bych ji knihu věnovala jako poděkování času, který věnovala rodině. A výběr knihy? Ty ze skutečného života ji vždy nejvíce inspirují. luciepurgatova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Milá Kači, 2 hodiny vzácného času bych věnovala své mamince, která čtení miluje. Jako malá jsem si toho moc vážila, že namísto televize si máma vyhradila vždy čas na čtení pohádek nám. Teď už jsme velcí a už s rodiči nebydlíme, ale ráda bych ji knihu věnovala jako poděkování času, který věnovala rodině. A výběr knihy? Ty ze skutečného života ji vždy nejvíce inspirují. luciepurgatova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Čas na čtení bych ráda věnovala tátovi. Čte moc rád, ale kvůli práci neví kam dřív skočit a když už se ke čtení dostane, tak je tak vyčerpaný, že u té knížky hned usne :-) a dala bych mu nějakou detektivku, třeba Dívku v pavoučí síti, protože Milenium se mu moc líbilo :-)

  OdpovědětVymazat
 56. Super soutěž, já bych dvě hodinky čtení věnovala mamce, které na to chybí čas a místo toho bych za ní nejspíš žehlila, protože to ráda nemá :) A koupila bych jí nějakou inspirační knížku :) díky mishelle17@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 57. Čas na čtení bych darovala mamce, stále si stěžuje, že na to nemá čas. K tomu bych ji dala Chantal - Život na laně, protože Chantal Poullain má strašně ráda a myslim si, že by ji kniha udělala velikou radost :)
  volfova404@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Já bych dvě hodiny na čtení věnovala svému bratrovi, který má sice čas, ale místo čtení raději hraje hry na počítači, takže bych hrála za něj, aby náhodou nepřišel o expu :D. A po včerejší návštěvě knihkupectví bych mu koupila nového ilustrovaného Harry Pottera, který vypadá luxusně. Hlavně proto, aby mi jí potom půjčil. :-)

  OdpovědětVymazat
 59. 2 hodiny čtení bych určitě věnoval svojí přítelkyni. V poslední době toho má hodně a uvolnění u toho krásně ilustrovaného Harryho Pottera, by určitě uvítala.

  OdpovědětVymazat
 60. Určitě mamce, která vždy jen stihne u jídla přečíst noviny nebo když má chvilku, tak popadne nějaký časopis typu Rytmus života nebo Blesk pro ženy. Ty časopisy jsou v podstatě o ničem a je na ně škoda papíru i peněz. K přečtení bych jí dala nedávno objevenou knihu o seriálu Panství Downton, který máme obě rády nebo Šťastnou knihu od Barbory Šťastné nebo tu knížku o KonMari úklidu.

  OdpovědětVymazat
 61. ja by som urcite venovala cast na cteni mamke:) kedze je obrovsky fanusik Harryho Pottera tak ako aj ja s bratom tak by som pre nu vybrala knihu Harry Potter a prekliate dieta :)) pekny vikend prajem:) tinaleskova22@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 62. Ahoj Kačí, kdybych měla tu příležitost, tak bych ty dvě hodiny (a klidně víc) věnovala, jak tu mnozí píšou, také svojí mamce. Dříve se nemohla od knih odlepit a posledních pár let jsem jí neviděla s knihou v ruce ani nepamatuju. Je často někde pryč a když je doma, tak se snaží postarat o domácnost. Dlouho jsem jí už neviděla v klidu. Proto bych jí ten čas ráda věnovala, ještě spolu s knížkou :) (letos jí chci pořídit Bábovky)

  OdpovědětVymazat
 63. Já bych darovala knihu mému dědečkovi, byl by to určitě i dobrý dárek k Vánocům, dědeček rád čte detektivky, tak bych mu pořídila nějakou novou, kterou ještě nečetl, myslím, že by měl radost.

  OdpovědětVymazat
 64. Ahoj Kačí,
  2 hodinky na čtení bych určitě darovala své mamce, protože poslední dobou vůbec nestíhá číst a já vím, že ji to mrzí... A dala bych jí knížku Mladá můžeš být jen dvakrát, protože si myslím, že by se jí líbila, tím že poukazuje na to, že věk není omezující... :)
  Jani (jani.rezabkova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 65. Ahoj :),
  čas na čtení bych určitě věnovala mojí mamce, protože toho pro nás dělá fakt hodně a hrozně ráda čte. Tak bych za ni třeba upekla nějaký druh cukroví. A věnovala bych jí (což jí teda určitě věnuji :D) tvoji knížku, protože jsem jí koupila na vánoce mixer na smoothie a aby věděla, jaké smoothie může vytvořit :)
  dubna.romana@seznam.cz
  Romča :)

  OdpovědětVymazat
 66. Ahoj Kačí, určitě bych 2 hodiny na čtení věnovala mamince, protože si to opravdu zaslouží, za to že úžasně vaří a udělá pro nás první poslední. Ráda čte romány, tak by měla pod stromečkem krásný knižní dárek :) můj email: borovcovajana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Ahoj Kačí,
  čas na čtení bych ráda věnovala svému milovanému muži, který o mě každý den s láskou pečuje a i po deseti letech známosti dělá vše, co mi na očích vidí. ❤️ Má rád knížku Kmeny a jelikož jim teď nedávno vyšel další díl, určitě by čas využil čtením této krásné knihy.
  Hezký den,
  Petra

  OdpovědětVymazat
 68. Čas na čtení bych sobecky dala sobě,protože už mám skoro rok rozečtenou knížku a to je opravdu hrozné :))) a knížku bych dala přítelovi,třeba něco od Terryho Pratchetta .
  Pěkný advent,Kačí.

  OdpovědětVymazat
 69. Ahoj Kači,já bych to určitě věnovala svojí mamince. Mamka také kdysi četla,bohužel přestala při přestěhování z bytu do domu a teď vůbec nemá čas na nic. A asi bych ji dala přečít nějakou klasiku, Báječná léta pod psa byla její oblíbená kniha. :)

  OdpovědětVymazat
 70. Věnovala bych čas mámě, protože moc ráda čte, ale poslední dobou na to nemá moc času.. Hlavně teď před Vánoci.
  mozevik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Ahoj Kačí,

  Já bych ráda věnovala dvě hodiny na čtení knihy Zátopek mému tátovi. Můj táta je velký sportovec a velmi rád běhá, knihu si chce už dlouho přečíst. Vede mě k sportu a má radost, když taky běhám a cvičím, proto bych místo něj šla běhat :)

  Karolína

  OdpovědětVymazat
 72. Ahoj Kačí, určitě bych knihu darovala mamince. Čtení jí velmi baví a hlavně jí to zkracuje čas v práci na noční a když není v práci, tak čte doma a u toho si krásně odpočine. Knížku kterou bych jí dala je kavárnička v kábulu, což si myslím, že bude knížka u které si hezky odpočine.
  Hezký advent
  Karolína
  Svejkulina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Ahoj Kačí, já bych věnovala knížku partnerovi a 2 hodiny na čtení, protože letos udělal komplet sám vánoční úklid. A knížku bych vybrala Okamžiky šteští od Patrika Hartla, protože bych si ji chtěla přečíst i já :)

  OdpovědětVymazat
 74. Ahojky, možná to bude znít trochu hloupě a sobecky, ale protože nikdo z mých nejbližších nečte, věnovala bych více času na čtení sama sobě. Knihy miluju, četba je můj největší koníček a času na něj není nikdy dost, zvlášť, když se kvapem blíží zkouškové období. :) A z knih, do kterých bych se ráda pustila bych si určitě vybrala některou od mého nejoblíbenějšího spisovatele Stephena Kinga, protože mi jich ještě pořád dost chybí do sbírky. :)

  OdpovědětVymazat
 75. Kamarádce bych věnovala knihu Fantastická zvířata a kde je najít... A s tím bych ji asi dala 2 hodiny na čtení a vyvenčila bych jí jejího pejska... 😉
  Janyska13@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 76. Budu trochu sobec a věnovala bych více času na čtení sama sobě. Mám tak ráda knihy a přitom nějak málo času, dřív jsem četla více. Mám knihy moc ráda, takže vše co se jich týká,beru na sebe :)

  OdpovědětVymazat
 77. Ja bych vice casu na cteni venovala svemu tatinkovi, preci jen do me a do segry investuje spoustu energie, aby nam mohl poplatit vydaje na studia :) Cteni ma moc rad a verim, ze by si konecne odpocinul :) Urcite by ho potesila jakakoli kniha s valecnou tematikou :)
  Dekuji za krasnou soutez! :)

  OdpovědětVymazat
 78. Já bych darovala čas na čtení mamce, protože je masérka a stále jezdí domů pozdě z práce a tak nemá na čtení moc času a knihu bych asi zvolila Dítě Bridget Jonesové.

  OdpovědětVymazat
 79. Lucie Pospíchalová11. prosince 2016 v 22:14

  Ahoj Kačí, více času na čtení bych věnovala svému příteli, protože v poslední době ho příliš nemá. A s jakou knihou? Určitě by mu udělala radost knížka od Ladislava Zibury - Pěšky mezi budhisty a komunisty. Byli jsme na jeho přednášce a byl nadšený :)

  OdpovědětVymazat
 80. AHOJKY, TAK JSEM NA TOM ASI JAKO TVŮJ MANŽEL. V POSLEDNÍ DOBĚ VŮBEC NEČTU A TO JSEM BYLA ZNÁMÁ TÍM, ŽE KNIHU Z RUKY NEDÁM. TAKŽE SOBECKY BYCH 2 HODINY ČASU NA ČTENÍ DAROVALA SOBĚ, PROTOŽE TEĎ VŮBEC NESTÍHÁM A ANI NIKDO V MÉM OKOLÍ NENÍ ŽÁDNÝ ČTENÁŘ A NEVYUŽIL BY TO. TEĎ JE ZASE TOLIK KRÁSNÝCH KNIH, VĚTŠINOU POKRAČOVÁNÍ TAKOVÝCH, KTERÉ JSEM ČETLA...TAK UŽ MUSÍM ZASE ZAČÍT.
  KRÁSNÝ DEN PŘEJU:-)
  MIŠKA

  OdpovědětVymazat
 81. Krásná soutěž! Já osobně knihy miluju a kdykoli je čas, tak vezmu knihu do ruky a čtu a nevnímám okolní svět :) 2 hodiny na čtení bych darovala svému příteli, protože nečte tak, jak čítával a místo toho sedí u počítače a hraje hry..:) Vybrala bych mu knihu s tématikou fantasy, to je jeho žánr :)

  OdpovědětVymazat
 82. No tak já budu asi sobecká, ale čas na čtení a knížku bych věnovala sobě, v mém okolí, moc lidí nečte, jsem jedna z mála kdo zhltne dvě knížky za týden a vím, že kdybych ten čas někomu dala spolu s knížkou, stejně by ho využili jinak :-) Teď jsem, dočetla Život po tobě od Jojo Moyes, a mám moc ráda její knížky, tudíž bych teď ráda přečetla od stejné autorky Jeden plus jedna :-)
  email: svabovajaja@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 83. Svému manželovi a dětem, čteme si sice pravidelně, ale čtení není nikdy dost :-)
  Iveta
  medif@email.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Skusim taky své štěstí, protože bych čas na čtení věnovala mé sestře, je dost pracovně vytížená, takže čtení knih posouvá až úplně na poslední kolej, ale vím že knížky miluje a hrozně ráda by jim věnovala více času. Tento dárek by pro ni byl opravdový relax a neskutečně by ho ocenila, takže děkuji moc za inspiraci a i když soutěž nevyhraju tak zkusím něco podobného ji pod stromeček vyymslet.

  Katka

  OdpovědětVymazat
 85. Naším každoročním rodinným vánočním pravidlem bylo, že pod stromečkem jsme pokaždé všichni našli alespoň jednu knihu. Já bych jí tento rok (i spolu s časem na čtení) věnovala tátovi. Má moc rád knihy od zahraničního spisovatele Eda McBaina - knihy od něho jsou plné napětí a akce. Přeji krásný advent!

  OdpovědětVymazat
 86. Mámě :)
  Jelikož už spolu nebydlíme a vídáme se opravdu málo, tak abych jí mohla udělat radost, když tak ráda čte :)
  Dala bych jí Bábovky, vím, že jí ten příběh chytne :)

  hvackova96@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 87. Ahoj, čas na čtení bych věnovala manželovi, který je nyní hodně pracovně vytížený a zasloužil by si víc času pro sebe. Ale je báječný táta a místo aby se po práci chvíli věnoval sám sobě a odpočinku, raději dovádí s dcerkou a pak usínají spolu :-). Poukaz bych využila na dárek pro něj a nějakou filosofickou knihu, které má moc rád ;-). Lenča, zdrave-jist@seznam.cz zdravejist.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 88. Určitě mamče - spolu s nějakou dobrou detektivkou nebo románem ;)

  OdpovědětVymazat