úterý 21. dubna 2015

4. SOUTĚŽ

Mám pro vás dobrou zprávu. Už nyní mám potvrzených 9 soutěží. A musím říct, že výhry jsou vážně pěkné.

Ale teď už se budeme věnovat této, v řadě čtvrté soutěže. A víte, na jaké téma budeme nyní soutěžit? Na téma knihy. No není to nádhera? 

Upřímně v dnešní době se málo kdo dokáže zastavit a myslím si, že právě kniha nám k tomu dost pomáhá. Protože i když třeba jedu tramvají, otevřu si svou oblíbenou knihu, tak mám najednou pocit, že jsem v jiném světě a prožívám jiný příběh. 

Jednoho dne jsem se dala do řeči s úžasnou firmou Martinus.cz. Asi je znáte. A pokud ne, tak je honem poznejte. Je to parta lidí, kteří stojí za prodejem knih všeho druhu. Dělají to ale jinak. Hodně přátelsky. Jak sami říkají, zakládají si na skvělém zákaznickém servisu a pro své fanoušky mají stále něco nového. Například v březnu běžela soutěž Knižní šifra a byl o ní obrovský zájem. Jednalo se o velké omalovánky, ve kterých bylo potřeba najít několik knižních titulů (obrázků). Bylo to hodně zajímavé, ale bohužel moje znalosti tak daleko nesahají a nerozluštila jsem vše.

Nedávno jsem se s Martinus.cz dohodla, že pro ně budu psát knižní recenze. Samozřejmě zaměřené na kuchařky. Sepsaná je už Lahodně s Ellou a nyní se chystám na Ditu P. 2. Tu jste mi doporučili vy a já se na ní moc těším. Už tam mám vyhlídnutých několik receptů.

A teď k soutěži...

DNES NEMÁM OTÁZKU. DNES MÁM ÚKOL!!!

 • Vyfoťte jakoukoliv fotku 
 • Nahrajte jí na svůj Instagram
 • Do popisku napište: "Soutěžím s @Martinus_cz a @smoothcooking.cz
 • Dále do popisku napište, jakou knihu máte nejraději a proč?
 • Přidejte #CtemeSeSmoothCooking
Například: 
Soutěžím s @Martinus_cz a @smoothcooking.cz. Nejvíce miluji Malého prince, protože při jeho čtení se vrátím do dětských let a odreaguji se od náročné doby a shonu. #CtemeSeSmoothCooking


O co se hraje?
1x kniha Lahodně s Ellou
1x kniha Deník Dity P. 2


Po zveřejnění všech soutěží vydám jeden článek, ve kterém uvedu vítěze všech soutěží!!!

Krásný den
Kačí 10 komentářů:

 1. Ahoj, bohužel nemám svůj instagram :-( Přeji hezký den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Holky bohužel tohle jsou podmínky firem, které darují ceny do soutěže. Je mi to líto, ale soutěží mám nyní domluvených 9, takže zkuste ty, které jsou na blogu. Omlouvám se.

   Vymazat
  2. Chápu. Tři mám za sebou a těším se na další. Hezký večer

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Holky bohužel tohle jsou podmínky firem, které darují ceny do soutěže. Je mi to líto, ale soutěží mám nyní domluvených 9, takže zkuste ty, které jsou na blogu. Omlouvám se.

   Vymazat
 3. Tohle je vážně super. Řekla bych, že nejlepší věc na Tvém soutěžení je ona rozmanitost. Já sice instagram mám, tak mě se tohle netýká. Zase bych nejvíc stála o brunch s Tebou a a Artym, ale žiji po celý rok v Holandsku a doma jsem jen na dva týdny a zabírat místo někomu pro koho je to větší šance přeci nebudu. Proto jsem s nadšením vyhlížela další :o)
  Myslím, že každý si tu najde ono své .... stejně jako u Tebe na blogu a to se mi líbí.
  Přeji krásný den.
  Bára

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Barů to je krásně napsané, Holandsko je nádherné a upřímně ti závidím :-) Soutěží zatím bude 10 a máš pravdu, snažím se, aby se v každé někdo našel. Tak držím moc palce a určitě se zapoj do ostatních :-)

   Vymazat
 4. Miluji tvé soutěže, hlavně když mi připomenou třeba jako dnes knihu, kterou zbožňuji a dlouho jsem ji nevytáhla v této hektické době... Děkuji a svůj příspěvek na Instagramu jsem samozřejmě zveřejnila... Krásná den :)

  OdpovědětVymazat