pondělí 2. června 2014

ŽIŽKOVSKÉ PIVOBRANNÍ

Příští víkend 6. - 7. června 2014 se sejdou v Praze na Parukářce milovníci piva. Ano, je tomu tak, v poslední dobou je těch pivních festivalů v Praze možná víc než dost, ale proč ne? Jsme přeci pivní národ.
 
Festival proběhne již potřetí. V loňském roce navštívilo pivobranní více než 11 tisíc návštěvníků, takže atmosféra bude určitě veliká.
 
Z pivovarů se představí opět Minipivovar Ujkovice – Slepý krtek, který si na minulém ročníku odnesl diváckou cenu za nejoblíbenější pivo, dále Lounský žejdlík, Pivovar žejdlíček nebo Goodbulldog

Ani tentokrát nebude chybět degustační soutěž piva. Pro velké ohlasy se opět uskuteční BMX exhibice, kde se návštěvníkům představí nejlepší čeští sportovci, kteří předvedou své umění na mobilní rampě. Bohatý doprovodný program bude pamatovat na dospělé i na ty nejmenší.

Soutěže, skákací hrady a různé workshopy pro děti jsou samozřejmostí stejně jako poutavý hudební program.

V pátek vystoupí kapela La descarga Salsa orchestra, která zavede diváky do historie salsy.
Výběr od nejstarší klasiky po nejnovější hity optimistického žánru nabídne skladby La Fania, Ray Barreto nebo Ismael Rivera.

Dalším hudebním překvapením bude pražská soulfunková kapela Top Dream Company, která nabídne mix disca, popu, jazzu a reggae.

K sobotnímu koštování piva zahraje drum´n´bassová formace Chocofly, pořádnou show určitě předvedou Yellow Sisters nebo kapela Schodiště, která se výborně hodí k této akci svým hospodským šramlem.

Celým Žižkovským pivobraním bude provázet moderátorka Ester Kočičková.


KDE?
Praha, Parukářka

KDY?
6. - 7. června 2014

CENA?
Vstup zdarma


Žádné komentáře:

Okomentovat