úterý 20. května 2014

RAW FEST V PRAZE 9

RAW FOOD? Slyšíte to poprvé a nevíte co to je? Je to živá strava. Jídlo prochází tepelnou úpravou do 42 °C takže maximum výživných hodnot zůstává zachováno.
 
Konečně se tato akce koná i v Praze. Budeme oslavovat živou stravu v doprovodu s bohatým programem přednášek, uměleckých a sportovních workshopů, koncertů a zábavy pro děti.
 
Tento festival se bude konat pod širým nebem, provázet ho bude Nela boudová a nejlepší mistři kuchaři. Budou i přednášky, umělecké a sportovní workshopy, koncerty, tombola, soutěž o nejlepší raw food pokrm, bio a eko výrobky a zábava pro děti.
 
Důležitou součástí programu je jeho sportovní část, kdy se budete moci zapojit do sportovních workshopů počínaje jógou a konče speciálním bodyrock workoutem, zahrát si na provazochodce nebo se pokochat sportovní exhibicí členů uskupení Seberevolta.


Na děti čeká bohatý program vytvořený ve spolupráci s oblíbeným Zeměrájem, např. olympiáda zvířátek, střelba z luku, tvoření bosýma nohama, puzzle, hry a hlavolamy, cesta za pokladem nebo třeba oblíbené hraní s mega bublinami.

Vstupenky lze zakoupit v síti ticketstream.cz, v e-shopu Lifefood nebo na e-mailu obchod@lifefood.eu.
Poznámka: Festival se koná od 10 do 22 hodin.

Vstupné v předprodeji 180 Kč, rodinné 470 Kč
Vstupné na místě 230 Kč, rodinné 550 Kč

Kde a kdy se koná? 24. května 2014 na adrese Podnikatelská 566, Praha 9 - BěchoviceŽádné komentáře:

Okomentovat