úterý 13. května 2014

COOK AND BE A COOK

Proč C-A-B-A-C? Protože k tomu, abychom byli dobří kuchaři či pekaři musíme vařit. Bez toho by se ani ti nejlepší kuchaři těmi nejlepšími nestali. Tak jsem se rozhodla vytvořit složku na mém blogu COOK AND BE A COOK.Po zapojení se do projektu THE DARING KITCHEN mě napadlo, že bychom my food bloggeři
(ať už začátečnice jako já, tak ty které sepisují svůj blog po dobu několika let) napsali jednou za čas nějaký recept a všichni si ho společně upekli či uvařili. Ať amatéři, poloprofesionálové či úplní profíci.

Někdo bude péct či vařit úplně poprvé, někdo bude péct či vařit daný recept poprvé a někdo bude péct či vařit po stý a tím pádem bude schopen ostatním dát rady.
Všechno je to o inspiraci, každý zapojí svou fantazii a nazdobí si ho po svém a nebo od něj prostě jen přidá něco svého. Nějakou speciální ingredienci, která daný recept úplně změní, osvěží či udělá výjimečným.


Ano tento projekt je taková malá kopie The daring kichen a také je možné, že se do něj nikdo nezapojí a já si budu nadále péct své recepty a přidávat je na svůj blog.

Ale také je možné, že se najde pár jedinců, kteří se do toho pustí semnou a poté budeme psát články, přidávat do nich fotografie našich výtvorů, popisovat, co jsme změnili a proč jsme to tak udělali a to je vše.
Není a nebude to žádná soutěž, kdo upekl či uvařil lepší výtvor, kdo to lépe nafotil či kdo dostal více like-ů. Prostě to bude jen o tom, péct, vařit, péct, vařit a stát se Domácím kuchařem.


A kdy to odstartujeme? Asi je to na Vás, asi je to na mě, jednou přijde chvilka, kdy si já sama nebo na popud někoho jiného řeknu TEĎ.


Krásný den přeji a vařte, pečte, však láska prochází žaludkem a o to víc se všichni budou mít rádi :)

Žádné komentáře:

Okomentovat