ONLINE ŘEZNICTVÍ JAKUB KUBÍN

 
Jestli máte stejný problém jako já a to, že když chcete něco vařit a použít maso, tak nevíte, kde ho koupit. Tak právě pro Vás bude tento článek.

Většinou si vymyslím, že budu vařit z nějaké části zvířátka a tento kus není nikde k sehnání. Takže recept zavřu do šuplíku a doufám, že někdy na nějaký pěkný kousek masíčka narazím.

Jednoho dne jsem si ale řekla, že přeci na internetu lze v dnešní době koupit úplně vše, tak pro ne maso? Ano, díky této úvaze jsem narazila na úžasné řeznictví Jakub Kubín.

Řeznictví má svou kamennou prodejnu, ale také online stránky. Stačí si jen objednat maso na internetu a vyzvednout osobě v prodejně. Samozřejmě nabízí i dovoz až do domu.
Při osobním vyzvednutí, třeba narazíte na další kousek úžasně čerstvého masa.

Maso si sami porcují o patro níže, než je prodejna, takže ručí za kvalitu a čerstvost.
A kde tuto prodejnu naleznete?

Internetové stránky:
www.maso-jakub.cz/inshop/scripts/shop.aspx


Kamenná prodejna:
Průběžná 1, Praha 10 - Strašnice


Upozorňuji, tento článek nepíší, že by mě za to někdo zaplatil, ale protože jsem byla uchvácená. Kvalitnější mleté hovězí maso jsem nikdy nekoupila. Úžasná hovězí líčka, za úžasnou cenu. O kousku uzeném ani nemluvě. K tomu kachní játra na kachní paštiku. Prostě seženete úplně vše :)
2 komentáře:

 1. No já jsem tak nadšená z řeznictví tedy rozhodně nebyla. Místo chlazených líček, mražená, objednávka potvrzena, ale bez informace že 2 objednané druhy masa nebudou dodány. To jsem se dozvěděla až když jsem platila řidiči. Dost velké zklamání. Snad přímo obchod je trochu lepší, ale raději zůstanu věrná Globusu.
  Mlejnková

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě mrzí. Já jsem s nimi nikdy problém neměla. Je pravda, že si to vždy objednám online a vyzvednu osobně. Bohužel líčka nevím, kde jinde sehnat. V globusu jsem je nikdy neviděla i když jsem se na ně ptala.
   Třeba mleté maso hovězí je zde naprosto skvělé. Ani globus na něj nemá i když ho má dokonalé :-) Ale chápu, že špatná zkušenost člověk odradí.

   Vymazat